fbpx

O mnie

Cześć, tu Jessica!

Miło mi Cię gościć w moim sklepie. 

Znasz mnie już pewnie z mojego kanału na TikToku lub Instagramie, gdzie pokazuję, jak skutecznie oszczędzać metodą kopertową.

Dlaczego właśnie to robię?

Już w dzieciństwie odkryłam w sobie pewnego rodzaju zamiłowanie do liczenia pieniędzy. W tamtym czasie moim najlepszym zajęciem była zabawa w sklep. Mimo, że moja zawodowa ścieżka to zupełnie coś innego, zawsze pociągało mnie zarządzanie finansami. Teraz dzielę się tą pasją na moich social mediach, inspirując tysiące osób do poprawienia kondycji swojego budżetu domowego.

Nie jestem ekspertką finansową – po prostu kocham trzymać budżet domowy w ryzach, aby wiedzieć, na co idą nasze pieniądze. Po latach poszukiwań najlepszego sposobu, od zbierania paragonów po zapisywanie wydatków, znalazłam idealne rozwiązanie: metodę kopertową, którą z powodzeniem stosuję i propaguję.

Mam nadzieję, że moja pozytywna energia zarazi również Ciebie i zaszczepi chęć do zaoszczędzenia jakiejkolwiek kwoty. Dlaczego oszczędzanie bez wyrzeczeń? Bo wiem na własnym przykładzie, że nie trzeba rezygnować z przyjemności, aby prowadzić życie, o jakim marzymy. Kupuję to, co chcę i kiedy chcę, a co najważniejsze, nie martwię się o to, co przyniesie kolejny miesiąc.

W obecnych czasach dookoła zmuszają nas do płacenia kartą, a reklamy i “super promocje” skutecznie czyszczą konta bankowe milionów ludzi. Mimo, że korzystanie z karty jest bardzo wygodne, osobiście nie lubię tego uczucia utraty kontroli. Dlatego właśnie metoda kopertowa, którą stosuję i prezentuję na TikToku, jest dla mnie strzałem w dziesiątkę.  

Jeżeli tu jesteś to z pewnością również i Ty masz dość martwienia się o domowy budżet i pragniesz mieć kontrolę nad własnymi pieniędzmi. Razem możemy zacząć podróż ku lepszemu zarządzaniu finansami i oszczędzaniu bez jakichkolwiek wyrzeczeń. Dołącz do mnie w tej przygodzie!